Kontakt


Miroslav Doležel - Truhlářství
Rudice 270
679 06 Jedovnice
IČO: 87867737
info@drevene-schodiste.cz
Tel: 607 549 029

 

SAMONOSNÁ SCHODIŠTĚ

                      

 

Schodiště od našeho truhlářství se stanou krásnou dominantou prostor Vašeho domova, na které budete právem hrdí. Kvalitní zpracování a nezaměnitelný vzhled masívu činí naše schody unikátními. Pro Vaše schody zpracujeme v našem truhlářství návrhy a poradíme Vám jak schody pro Vaše konkrétní rozměry nejlépe zakomponovat. Náš software zpracuje a sestaví detailní grafický model schodiště se všemi technickými parametry. K dispozici pro výrobu schodů máme v našem truhlářství řadu materiálů (buk, dub, provedení průběžná spárovka nebo cink) a povrchů (přírodní vzhled, moření nebo barevný odstín).

Garantujeme tak nejen kvalitu samotného výrobního procesu v našem truhlářství, ale i kvalitu montáže a všech souvisejících prací. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou, rádi Vám vyjedeme plně vstříc!

Již je o nás známo, že vynikáme kvalitou provedení i kvalitou použitých materiálů, což u našich produktů zajišťuje nejdelší možnou životnost. Nyní však přicházíme s novinkou: v období letních prázdnin máme mimořádné letní slevy!

                                                                    

Pro informace volejte : 607 549 029

(c) Truhlářství Doležel