Kontakt
Miroslav Doležel - Truhlářství
Rudice 270
679 06 Jedovnice
okres Blansko
IČO: 87867737
info@drevene-schodiste.cz
Tel: 607 549 029

 

separator

Truhlářství

V našem truhlářství vyrábíme schody a schodiště všech typů na míru z masívu (samonosná schodiště, sedlové schody, točité schody, obložení betonových schodů, zábradlí ze dřeva i nerezi) a dále vyrábíme kuchyně, kuchyňské linky a zabýváme se všemi typy zakázkové dřevovýroby. Spolu s výrobou v našem truhlářství provádíme i profesionální montáž přímo v místě koncového zákazníka. Garantujeme tak nejen kvalitu samotného výrobního procesu, ale i montáže a všech souvisejících prací. Naše služby jsou vyhledávány v celém Blanenském okrese a přidružených regionech (Blansko, Jedovnice, Adamov, Kuřim, Tišnov, Vyškov, Olomouc, Boskovice, Letovice, ... Jižní Morava, Jihomoravský kraj). Neváhejte naše truhlářství kontaktovat s Vaší poptávkou, rádi Vám vyjedeme plně vstříc!

Již je o nás známo, že vynikáme kvalitou provedení i kvalitou použitých materiálů, což u našich produktů zajišťuje nejdelší možnou životnost.

Od začátku naší činnosti se také zabýváme zakázkovou výrobou kuchyní. Největší výhodou této výroby na míru je maximální možnost přizpůsobit se nejen individuálním potřebám kuchařů a kuchařek, ale též dispozicím Vaší kuchyně. Rádi zpracujeme Vaše nápady či návrhy od profesionálních návrhářů.

Krom výše uvedených produktů Vám vyrobíme stůl, lavici, skříň, skříňku či vestavnou skříň, postel včetně žebříků pro postele nad sebou, poličky, věšáky a mnohé další. Prostě jakýkoliv dřevěný, dýhovaný nebo laminovaný nábytek podle Vašich přání.

Samonosná schodiště a dřevěné schody

Schodiště od našeho truhlářství se stanou krásnou dominantou prostor Vašeho domova, na které budete právem hrdí. Kvalitní zpracování a nezaměnitelný vzhled masívu činí naše schody unikátními. Pro Vaše schody zpracujeme návrhy a poradíme Vám jak schody pro Vaše konkrétní rozměry nejlépe zakomponovat. Náš software zpracuje a sestaví detailní grafický model schodiště se všemi technickými parametry. K dispozici pro výrobu schodů máme v našem truhlářství řadu materiálů (buk, dub, provedení cink) a povrchů (přírodní vzhled, moření nebo barevný odstín). Překvapí Vás příznivá cena - tedy to, že jsou schody levné a přitom vysoce kvalitní.


Pro informace volejte : 607 549 029

(c) Truhlářství Doležel - okres Blansko